Borski-Gaming Community
Dobrodosli na -=Borski-Gaming=- @ Official Forum
Uzivajte u sodrzinu!
Hvala Vam=]
Milan lj. 14sto godisnji Security
Borski-Gaming Community
Dobrodosli na -=Borski-Gaming=- @ Official Forum
Uzivajte u sodrzinu!
Hvala Vam=]
Milan lj. 14sto godisnji Security
Borski-Gaming Community
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Dobrodosli na Borski-Gaming Forum...  
HomePortal*Latest imagesРегиструј сеПриступи
Dobrodosao na nas Forum Administrator


Milan lj. 14sto godisnji Dxirva

Za samo 50 Postova Dobijate VIP Member !
Statistike:
Wins:0 Lose:0 Draw:0 [size=15px]safas[/size]
Тражи
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Sat
GameTracker
Poll
Kako vam se svidja Forum?
Odlican
Dobar
Los
earrings
Borski Visitors
by Borski-Community

 

 Milan lj. 14sto godisnji

Go down 
2 posters
АуторПорука
Make <3 Ivanu
Administrator
Administrator
Make <3 Ivanu


Broj poruka : 220
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 28

Milan lj. 14sto godisnji Empty
ПорукаНаслов: Milan lj. 14sto godisnji   Milan lj. 14sto godisnji Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 12:12 pm

BOR- Nakon tuče ispred kluba “Monca”, noćas oko 2 sata po ponoći, podlegao je 14-godišnji Milan Lj. Kako smo doznali u Policijskoj upravi, u tuči je učestvovalo više osoba. Policija je intervenisala što se brže moglo. Zvanično saopštenje očekuje se posle obdukcije , najkasnije do kraja dana.

Prema nezvaničnim saznanjima, dečak je najpre, verovatno gurnut, pao sa stepenica zgrade “Monce”, a potom su ga, više mlađih ljudi, pretpostavlja se dvadestogodišnjaka, tuklo nogama. Očevidci isatiču da je do svađe došlo zbog mesta u klubu, mada ima i drugačijih svedočenja.

Milan Lj. je učenik osmog razreda škole “3.oktobar”. Otac Žika je radnik u rudniku bakra “Jama”, a majka Boba se bavi privatniom ugostiteljstvom. Oboje su poznati Borani sa stanom u naselju “Metalurg” u ulici Stevana Mokranjca.

-Došla sam u “Moncu” kada su izbacivali goste. Izašla sam napolje i videla gužvu. Mislim da je najmanje deset-petnaest momaka šutiralo i tuklo Milana. Bilo je jezivo. Devojke su vriskale. Odneli su me u susedni kafić i dali mi neke lekova, a potom sam se našla u Hitnoj pomoći. Usput sam izgubila tašnu-priča nam jedna od Milanovih drugarica koja se sticajem okolnsoti našla na licu mesta. Ne želi da kaže svoje ime, ali se seća da je policija odvela veći broj mladića u stanicu.

- Videla sam i Milanovu četiri godine stariju sestru Tijanu kako vrišti i zapomaže. Brzo su je odvezli u bolnicu. Kroz maglu se sećam da su se odnekud našli i Milanovi rodtelji, otac Žika i majka Boba. Jaukali su … Strašna slika, još ne mogu da se priberem. Milan ništa nije kriv, jedan njegov drug je bio podnapit, pa su ga, kad je izbila gužva, sakrili u WC. To je što znam.

U kući Milanovih rodtelja u naselju “Metalurg” je neopisiva gužva. Dolaze ljudi sa svih strana. Rodbina je utučena, samo se čuo plač. Jeza i bol svuda su vladali. Majka Boba je, koliko se doznalo, uveče spremila sina za izlazak, ni tren ne sluteći u najgore, jer je Milan važio za mirnog i povučenog dečaka.

- Obezbeđenje “Monce” je protrčalo u pomoć. Davali su veštačko disanje unesrećenom dečaku. Kasnije je u bolnici, čula sam, pokušano sa reanimacijom. Nažalost, povrede su bile smrtonosne – priča još jedna očevidac.

OTAC I MAJKA: DO SMRTI BORIĆEMO SE ZA ISTINU

Milanov otac Žika izjavio je novinarima:

-Od ljudi iz kluba rečeno mi je da se Milan, izlazeći napolje, sapleo i pao. Policija je sedela preko puta, ali ništa nisu videli od ograde. Sačekaću nalaze obdukcije, a onda ću videti šta ću da učinim. Borićemo se ja i Boba za istinu do smrti.

Majka Boba :

-Nikome ne verujem ništa. Ni miliciji , ni sudovima. Sama ću rešiti problem.

Majka Boba stigla je na lice mesta oko pola tri ujutru. Našla je, rekla je susedima, sina u krvi. Roptao je. Poslednje reči na putu za bolnicu bile su mu: Tijana, misleći na rođenu sestru…

Od prvih suseda saznali smo da je Milan bio vaspitano i mirno dete. Svi su ga voleli. Najviše je cenio i poštovao svoje školske drugare, sa njima je delio sve što je imao.

Očevidci naglašavaju da je Hitna pomoć kasno pozvana. Lekari su na lice mesta stigli posle 15-20 minuta, mada je Dom zdravlja udaljen samo nekoliko stotina metara.

Antrfile

Vladali i pištolji

U istom objektu, pre više godina, dogodila se svađa u kojoj su dvojica momaka iz obezbeđenja teško ranjena. Jedva su ostali živi. Momak koji je, nakon prepirke, iz pištolja pucao u njih, pobegao je i tek ujutru policija ga je pronašla tri kilometra dalje, u ataru sela Slatina. Pronađen je mrtav, a kasnije je konstatovano da je izvršio samoubistvo shvatajući šta je učinio.

REAKCIJE NA INTERNETU

Mnogobrojni Borani svoje stavove iznose na novo formiranoj grupi na jednoj od najvećih internetskih zajednica facebook:

ISTI JE POSTAO SVOJEVRSNA ELEKTRONSKA KNJIGA ŽALOSTI U KOJOJ SE DO 17,00 UPISALO 2.383 MAHOM VRŠNJAKA ZAPREPAŠĆENIH VANDALSKIM ČINOM GRUPE BAHATIH HULIGANAMilan lj. 14sto godisnji Milan-LJubisavljevic2
da odamo nasm drugu i bratu minut cutanja :S
Назад на врх Go down
jod <3 Saru
Moderator
Moderator
jod <3 Saru


Broj poruka : 170
Datum upisa : 30.12.2009
Godina : 29
Lokacija : NBG/ZEMUN

Milan lj. 14sto godisnji Empty
ПорукаНаслов: Re: Milan lj. 14sto godisnji   Milan lj. 14sto godisnji Icon_minitimeSat Jan 16, 2010 4:31 pm

shto su ga tukli?
brate nervira me kad god vidim da tako neko zajebava nekog mladjeg ili slabijeg uletim i ubijem ovog od batina, nit znam ko je nit me zanima -.-
i nebi me zanimalo da ih je 50...
Назад на врх Go down
Make <3 Ivanu
Administrator
Administrator
Make <3 Ivanu


Broj poruka : 220
Datum upisa : 29.12.2009
Godina : 28

Milan lj. 14sto godisnji Empty
ПорукаНаслов: Re: Milan lj. 14sto godisnji   Milan lj. 14sto godisnji Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 3:24 am

jod nesto sanjari ali nema veze decko je branio druga i dobio mnogo vise nego onaj :S
Назад на врх Go down
jod <3 Saru
Moderator
Moderator
jod <3 Saru


Broj poruka : 170
Datum upisa : 30.12.2009
Godina : 29
Lokacija : NBG/ZEMUN

Milan lj. 14sto godisnji Empty
ПорукаНаслов: Re: Milan lj. 14sto godisnji   Milan lj. 14sto godisnji Icon_minitimeSun Jan 17, 2010 11:21 am

ne sanjarim brate desilo mi se 5-6 puta ko zivotinja da uletim i ubijem boga u ovom shto ga zajebavao.



Al ae barem ga je branio Neutral
minut tishine
pig pig
pig
pig
pig
pig pig
pig
pig
pig pig
pig
pig
pig pig
pig
pig
pig pig
pig
pig
pig pig
pig
pig
pig pig
pig
pig
pig
Назад на врх Go down
Sponsored content





Milan lj. 14sto godisnji Empty
ПорукаНаслов: Re: Milan lj. 14sto godisnji   Milan lj. 14sto godisnji Icon_minitime

Назад на врх Go down
 
Milan lj. 14sto godisnji
Назад на врх 
Страна 1 of 1

Permissions in this forum:Не можете одговорити на теме у овом форуму
Borski-Gaming Community :: Konfiguracije Igraca-
Скочи на:  
Free forum | ©phpBB | Free forum support | Report an abuse | Latest discussions